BGP

žinios

Ar žinote apie režimo kondicionavimo pataisos laidą?

Didelė didesnio pralaidumo paklausa paskatino išleisti 802.3z standartą (IEEE), skirtą Gigabit Ethernet per optinį skaidulą. Kaip visi žinome, 1000BASE-LX siųstuvų-imtuvų moduliai gali veikti tik vieno režimo skaidulomis. Tačiau tai gali sukelti problemų, jei esamas šviesolaidinis tinklas naudoja daugiamodius pluoštus. Kai vienmodis pluoštas paleidžiamas į daugiamodį pluoštą, atsiras reiškinys, žinomas kaip diferencinio režimo delsa (DMD). Dėl šio efekto gali būti generuojami keli signalai, kurie gali supainioti imtuvą ir sukelti klaidų. Norint išspręsti šią problemą, reikalingas režimo kondicionavimo pataisos laidas. Šiame straipsnyje šiek tiek žinių apie režimo kondicionavimo pataisų laidai bus pristatytas.

Kas yra režimo kondicionavimo pataisos laidas?

Režimo kondicionavimo pataisos laidas yra dvipusis daugiamodis laidas, turintis mažą vienmodžio pluošto ilgį perdavimo ilgio pradžioje. Pagrindinis laido principas yra tas, kad paleidžiate savo lazerį į nedidelę vienmodžio skaidulos dalį, tada kitas vienmodžio pluošto galas yra prijungtas prie daugiamodės kabelio dalies, šerdį nustumiant nuo daugiamodio pluošto centro. pluošto.

Kaip parodyta paveikslėlyje

Cord

Šis poslinkio taškas sukuria paleidimą, kuris yra panašus į įprastus kelių režimų LED paleidimus. Naudodami poslinkį tarp vienmodžių ir daugiamodių skaidulų, režimo kondicionavimo pataisos laidai pašalina DMD ir dėl to kelis signalus, leidžiančius naudoti 1000BASE-LX per esamas daugiamodes skaidulinių kabelių sistemas. Todėl šie režimo kondicionavimo pataisos laidai leidžia klientams atnaujinti savo aparatinės įrangos technologiją be brangaus pluošto gamyklos atnaujinimo.

Kai kurie patarimai naudojant režimo kondicionavimo pataisos laidą

Sužinoję apie režimo kondicionavimo pataisos laidus, bet ar žinote, kaip jas naudoti? Tada bus pateikti keli patarimai, kaip naudoti režimo kondicionavimo kabelius.

Režimo kondicionavimo pataisos laidai dažniausiai naudojami poromis. Tai reiškia, kad norint prijungti įrangą prie kabelių įrenginio, kiekviename gale reikės režimo kondicionavimo pataisos laido. Taigi šie pataisų laidai dažniausiai užsakomi skaičiais. Galite pastebėti, kad kažkas užsisako tik vieną pataisymo laidą, paprastai taip yra todėl, kad jie laiko jį kaip atsargą.

Jei jūsų 1000BASE-LX siųstuvo-imtuvo modulyje yra SC arba LC jungtys, būtinai prijunkite geltoną kabelio koją (vieno režimo) prie perdavimo pusės, o oranžinę koją (daugiamodis) - prie įrangos priėmimo pusės. . Perdavimo ir priėmimo sukeitimas gali būti atliekamas tik kabelinės gamyklos pusėje.

Režimo kondicionavimo pataisos laidai gali konvertuoti tik vieno režimo režimą į daugiamodį. Jei norite konvertuoti daugiamodį į vieno režimą, reikės medijos keitiklio.

Be to, režimo kondicionavimo pataisos kabeliai naudojami 1300 nm arba 1310 nm optinio bangos ilgio lange ir neturėtų būti naudojami 850 nm trumpo bangos ilgio lange, pvz., 1000Base-SX.

Mode conditioning patch cords

Išvada

Iš teksto žinome, kad režimo kondicionavimo pataisos laidai tikrai žymiai pagerina duomenų signalo kokybę ir padidina perdavimo atstumą. Tačiau naudojant jį taip pat reikia atsižvelgti į keletą patarimų. RAISEFIBER siūlo visų tipų SC, ST, MT-RJ ir LC šviesolaidžių jungčių režimo kondicionavimo pataisos laidus. Visi RAISEFIBER režimo kondicionavimo pataisų laidai yra aukštos kokybės ir žemos kainos.


Paskelbimo laikas: 2021-03-03