BGP

žinios

  • OM5 Optic Fiber Patch Cord

    OM5 optinio pluošto pataisymo laidas

    Kokie yra om5 optinio pluošto pataisymo laido privalumai ir kokios jo taikymo sritys?OM5 optinis pluoštas yra pagrįstas OM3 / OM4 optiniu pluoštu, o jo veikimas yra išplėstas, kad palaikytų kelis bangos ilgius.Originalus om5 optinio pluošto dizaino tikslas yra atitikti bangos ilgio padalijimą...
    Skaityti daugiau
  • How to conduct safety inspection on optical fiber jumper?

    Kaip atlikti optinio pluošto trumpiklio saugos patikrinimą?

    Optinio pluošto trumpiklis naudojamas trumpam perjungimui nuo įrangos iki optinio pluošto laidų jungties.Jis dažnai naudojamas tarp optinio siųstuvo-imtuvo ir gnybtų dėžutės.Tinklo ryšys reikalauja, kad visa įranga būtų saugi ir atblokuota.Tol, kol nedidelis tarpinis įrangos gedimas sukels signalą tarp...
    Skaityti daugiau
  • What are the characteristics of single-mode fiber?

    Kokios yra vienmodžio pluošto savybės?

    Vienmodis pluoštas: centrinė stiklo šerdis yra labai plona (paprastai šerdies skersmuo yra 9 arba 10) μm), gali būti perduodamas tik vienas optinio pluošto režimas.Vienmodio pluošto intermodalinė dispersija yra labai maža, tinkama nuotoliniam ryšiui, tačiau yra ir medžiagų dispersijos...
    Skaityti daugiau
  • MTP Pro connector Conversion Kit Guide

    MTP Pro jungties konvertavimo rinkinio vadovas

    Naudojant MTP ®/ Kai MPO šviesolaidinis trumpiklis yra prijungtas, jo poliškumas ir vyriška ir moteriška galvutė yra veiksniai, į kuriuos reikia atkreipti ypatingą dėmesį, nes pasirinkus netinkamą poliškumą arba pasirinkus neteisingą galvutę, optinio pluošto tinklas negalės realizuoti ryšio. ryšį.Taigi rinkitės ri...
    Skaityti daugiau
  • MPO / MTP Fiber optic patch cable type, male and female connector, polarity

    MPO / MTP Šviesolaidinio kabelio tipas, vidinė ir moteriška jungtis, poliškumas

    Didėjant didelės spartos ir didelės talpos optinio ryšio sistemos paklausai, MTP / MPO optinio pluošto jungtis ir optinio pluošto trumpiklis yra idealios schemos, atitinkančios duomenų centro didelio tankio laidų reikalavimus.Dėl didelio branduolių skaičiaus, mažo tūrio ir didelio...
    Skaityti daugiau
  • What is Optical Fiber Patch Cable?

    Kas yra optinio pluošto pataisos kabelis?

    Šviesolaidinis kabelis: apdoroję optinio pluošto kabelį ir optinio pluošto jungtį per tam tikrą procesą, pritvirtinkite optinio pluošto jungtį abiejuose optinio pluošto kabelio galuose, kad susidarytumėte optinio pluošto pataisos kabelį su optinio pluošto kabeliu viduryje. ir optinio pluošto c...
    Skaityti daugiau
  • Fiber Optic Patch Cord LC/SC/FC/ST Differences

    Šviesolaidinio kabelio LC/SC/FC/ST skirtumai

    tarp šviesolaidžių jungčių Šviesolaidžio trumpikliai paprastai klasifikuojami pagal jungtis.Įprastos yra FC, ST, SC ir LC optinio pluošto trumpikliai.Kokios yra šių keturių optinių skaidulų trumpiklių charakteristikos ir skirtumai...
    Skaityti daugiau
  • Fiber Pigtail

    Fiber Pigtail

    Šviesolaidžio jungtis reiškia jungtį, panašią į pusinį trumpiklį, naudojamą optiniam pluoštui ir optinio pluošto jungtims sujungti.Jame yra trumpiklio jungtis ir optinio pluošto dalis.Arba prijunkite perdavimo įrangą ir ODF stelažus ir pan. Tik vienas optikos galas...
    Skaityti daugiau
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    LC/SC ir MPO/MTP skaidulų poliškumas

    Dvipusis pluoštas ir poliškumas Taikant 10G optinį pluoštą, dvipusiam duomenų perdavimui naudojami du optiniai pluoštai.Vienas kiekvieno optinio pluošto galas yra prijungtas prie siųstuvo, o kitas – prie imtuvo.Abu yra nepakeičiami.Mes juos vadiname dvipuse optika...
    Skaityti daugiau
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    LC/SC ir MPO/MTP skaidulų poliškumas

    Dvipusis pluoštas ir poliškumas Taikant 10G optinį pluoštą, dvipusiam duomenų perdavimui naudojami du optiniai pluoštai.Vienas kiekvieno optinio pluošto galas yra prijungtas prie siųstuvo, o kitas – prie imtuvo.Abu yra nepakeičiami.Mes juos vadiname dvipusiais optiniais...
    Skaityti daugiau
  • WHAT IS MPO / MTP 16 CONNECTOR FIBERS OPTIC CABLE?

    KAS YRA MPO / MTP 16 JUNGTIS FIBERS OPTIC CABLE?

    16 gyslų MPO / MTP šviesolaidinis kabelis yra naujo tipo pluošto rinkiniai, palaikantys 400G perdavimą, pagrindinės MPO magistralinės sistemos yra 8, 12 ir 24 skaidulų variantų.Agregatai siūlomi vienos eilės 16 pluoštų ir 32 pluoštų (2 × 16) konfigūracijų, kad būtų pasiektas didžiausias tankis...
    Skaityti daugiau
  • Pasaulinių laidinių operatorių ir belaidžių operatorių 5G paslaugų palyginimas

    Dublinas, 2021 m. lapkričio 19 d. (GLOBE NEWSWIRE) – ResearchAndMarkets.com prie produktų įtraukė „5G paslaugas laidiniams ir belaidžiams operatoriams gyvenamosiose, mažose ir vidutinėse įmonėse, plačiajuosčio ryšio ir daiktų interneto nuo 2021 m. iki 2026 m.“ ResearchAndMarkets.com ataskaita...
    Skaityti daugiau
123Kitas >>> 1/3 puslapis